Doorzoek de community
Toon resultaten voor tags 'http'.
1 resultaat gevonden
-
Goedemorgen, Kan iemand mij helpen met het volgende probleem. Ik wil in een bestaand record van de adrestabel het veld 'postcode' bijwerken. De gegevens voor het bijwerken van dit veld haal ik op middels HTTP-request. De URL geeft een XML-bestandje terug, waar ik vervolgens de postcode uit wil halen. Ik probeer dit te doen met de optie RECORDS IMPORTEREN. Als gegevensbron gebruik ik het onderstaand HTTP-verzoek XSL-sheet. Bij de importeerhandeling geeft ik aan dat hij bestaand record moet bijwerken. Maar als ik het script vervolgens uitvoer, geeft hij lege waarden terug. Het lijkt wel of hij geen rij aanmaakt of dat Filemaker de XML niet goed kan lezen. Wat is er mis met mijn XSL-bestand? Ik gebruik het volgende HTTP-verzoek: https://eu1.locationiq.com/v1/search.php?key=ba8932cb95ae2f&q=Slingeplein+1+Rotterdam&format=xml&addressdetails=1&limit=1 Ik krijgt dat (in de browser) het volgende XML bestand terug: <?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?> <searchresults timestamp='Tue, 02 Jul 19 12:14:51 +0530' attribution='https://locationiq.com/attribution' querystring='Slingeplein 1 Rotterdam' polygon='false' exclude_place_ids='32119985' more_url='https://locationiq.org/static/search.php?q=Slingeplein+1+Rotterdam&addressdetails=1&exclude_place_ids=32119985&format=xml'> <place place_id='32119985' osm_type='node' osm_id='2788805055' place_rank='30' boundingbox="51.8728036,51.8729036,4.4892784,4.4893784" lat='51.8728536' lon='4.4893284' display_name='1, Slingeplein, Rotterdam, Zuid-Holland, Nederland, 3085EZ, Nederland' class='place' type='house' importance='0.331'> <house_number>1</house_number> <pedestrian>Slingeplein</pedestrian> <suburb>Rotterdam</suburb> <city>Rotterdam</city> <state>Zuid-Holland</state> <postcode>3085EZ</postcode> <country>Nederland</country> <country_code>nl</country_code> </place> </searchresults> Ik gebruikt de volgende XLST om plaats, postcode en land te selecteren: <?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?> <xsl:stylesheet xmlns:xsl="http://www.w3.org/1999/XSL/Transform" version="1.0"> <xsl:output method="xml" version="1.0" encoding="UTF-8" indent="yes"/> <xsl:strip-space elements="*"/> <xsl:template match="/"> <FMPXMLRESULT xmlns="http://www.filemaker.com/fmpxmlresult"> <METADATA> <FIELD EMPTYOK="YES" MAXREPEAT="1" NAME="Plaats" TYPE="TEXT"/> <FIELD EMPTYOK="YES" MAXREPEAT="1" NAME="Postcode" TYPE="TEXT"/> <FIELD EMPTYOK="YES" MAXREPEAT="1" NAME="Land" TYPE="TEXT"/> </METADATA> <RESULTSET> <ROW> <COL> <DATA><xsl:value-of select="searchresults/place/city"/></DATA> </COL> <COL> <DATA><xsl:value-of select="searchresults/place/postcode"/></DATA> </COL> <COL> <DATA><xsl:value-of select="searchresults/place/country"/></DATA> </COL> </ROW> </RESULTSET> </FMPXMLRESULT> </xsl:template> </xsl:stylesheet> Ps: ik werk met FMP14