Jump to content
  • 0

Welke smtp-instellingen voor een hotmail-account ?


VWin

Question

Posted

Hallo,

ik besef dat allicht het versturen van emails vanuit fmp via een smtp-server eerstdaags tot het verleden zal behoren ..

Toch wou ik vernemen welke instellingen toch nog bruikbaar blijven voor een hotmail-account...

Ik ondervind geen problemen voor een gmail-account (mét weliswaar nood aan een eigen App-paswoord , door Google toegekend) of voor een Skynet- of Telenet-account

- MAAR bij een hotmailccount lukt het me niet meer (zowel met het oorspronkelijk wachtwoord of met een vers toegekend app-wachtwoord)

Heeft iemand een combinatie voor een "xxx.hotmail.com"-adres die wel lukt ? 

Welke SMTP-account: smtp-mail.outlook.com ? smtp.office365.com ? smtp.live.com ?

welke poort: 587 ?

Welke beveiliging: TLS of SSL ?

- welk paswoord : het oorspronkelijke of toch een dat werd gecreëerd ? ( https://support.microsoft.com/nl-nl/account-billing/app-wachtwoorden-ophalen-en-gebruiken-5896ed9b-4263-e681-128a-a6f2979a7944  )

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
Posted

Gewone smtp kan niet meer zonder oAuth. Het is nog wél mogelijk om een 'slim apparaat' een eigen app-wachtwoord te geven. Je moet dan in jouw microsoft-account e.e.a. regelen.

Zie: https://support.microsoft.com/nl-nl/office/uw-outlook-com-account-toevoegen-aan-een-andere-e-mail-app-of-een-ander-thuis-apparaat-73f3b178-0009-41ae-aab1-87b80fa94970 voor meer informatie. Ik heb geen idee of dit ook met een 'gratis' hotmail-account mogelijk is, daar kan ik geen zinnig woord over zeggen :-) 

  • 0
Posted

Heb nog even verder gekeken, je kan naar:
https://account.live.com/proofs/manage/additional?mkt=nl-NL&refd=account.microsoft.com&refp=home.drawers.security&fref=home.drawers.security.additional-options

Je moet dan wél inloggen op jouw microsoft-account. Als je bent ingelogd ga je achtereenvolgens naar:

Account / Beveiliging (uitklappen met de pijl naar beneden aan de rechterzijde) / Extra beveiligingsopties

Bij het kopje 'App-wachtwoorden' kan je dan kiezen voor 'Maak een nieuw app-wachtwoord'

HTH

  • 0
Posted

"

heb geen idee of dit ook met een 'gratis' hotmail-account mogelijk is, daar kan ik geen zinnig woord over zeggen :-) 

Zou dat de reden zijn dat dergelijk "app-pswd" toch niet werkt ?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...