Jump to content
  • 0

internetpagina in applicatie als soort browser tonen?


valentyn

Question

Posted

is het mogelijk om een website te tonen in de applicatie?

(soort internet explorer effect?)

 

dus de bedoeling is dat niet i.e. wordt opgestart, maar dat de website inhoudt wel zichtbaar wordt.

 

Het gaat om pure html en/of php tekst van een vaste locatie.

 

bijvoorbeeld google.nl

10 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
Posted
is het mogelijk om een website te tonen in de applicatie?

(soort internet explorer effect?)

 

dus de bedoeling is dat niet i.e. wordt opgestart, maar dat de website inhoudt wel zichtbaar wordt.

 

Het gaat om pure html en/of php tekst van een vaste locatie.

 

bijvoorbeeld google.nl

 

Ik heb het nog niet allemaal uitgeprobeerd hoor maar als je een FM runtime maakt in de kiosk modus en je opent een webpagina dan is die ook in kiosk modus wat het redelijk overzichtelijk maakt. Op die webpagina kun je werken met een frame en zo bovenaan knoppen naar FM opnemen. Ik weet niet of links in een browser een FM bestand kunnen naar voor brengen maar ik dacht van wel.

  • 0
Posted
Ahum, sorry voor mijn snelle reactie, maar mijn vraag werkt in elk geval als ik rechtstreeks in een containerveld Insert Picture kies en de URL van de foto in tik :P

 

Handig om te weten dat foto's vanaf internet niet geupdated worden!

De foto wordt (indien instelling Reference) vanaf het internet in de tempmap geplaatst en krijgt daarmee een eigen ID.

Zodra de foto op internet wordt aangepast, is de eigen ID in de temp niet automatisch te updaten.

(en wat dan bij multi-user waarbij elk werkstation een eigen temp bezit...)

 

De gedachte van het internet wordt dus niet ondersteund.

De URL van de foto in een tekstveld plaatsen, vervolgens de internetbrowser openen met de internet foto daarin blijkt dan nog niet zo'n gekke optie te zijn.

  • 0
Posted

Het lukt me niet, je kunt toch geen url intypen als je insert field doet?

Kun je er dan ook mee scripten, im- en exporteren?

 

Ik heb het geprobeerd in dev 6 en de demo van 8.

  • 0
Posted

Let op: WinXP en FM8!

Ik pak een containerveld, klik met de op één na middelste toets aan de rechterzijde (heb je natuurlijk niet op een MAC :lol: ), kies Insert Picture, de verkenner komt in beeld, Store only a reference to the file, en daarbij tik ik dus de volledige URL van een JPG plaatje.

 

En zowaar, hij laadt hem binnen!

 

Het plaatje staat in werkelijkheid op de volgende plek:

C:/Documents and Settings/windowsuser/Local Settings/Temporary Internet Files/Content.IE5/WLUJ41IN/jpgfoto[1].jpg

 

Oftewel: deze foto is op een ander werkstation niet te vinden...

Je moet het even weten, FM8 doet het feitelijk wel op een logische wijze maar gebruikers valt dit lastig uit te leggen.

 

 

Via een ingevuld tekstveld kan je ook het resultaat in een Container laten zien middels imagewin:/bestandspad/foto.jpg

(let op de voorwaartse slashes)

Het commando:

imagewin:/http://www.eenvoudigg.nl/afbeeldingenextern/BrouwerMetNieuweCabine.jpg

werkt helaas niet, dus rechtstreeks uit een internetdomein valt het niet te laden. Geldt tevens voor FTP, werkt ook niet.

  • 0
Posted

Over die rechter klik zal ik maar niet beginnen. :evil::lol:

 

Het is dus een puur windows iets en niet exporteerbaar :(

Jammer dat er niet naar de url zelf gelinkt wordt. Hetgeen waar ik over zit te dromen is een link kunnen opnemen, exporteren en de gebruiker laad dan de foto's van de site door het bestand te importeren.

 

Ter info, records importeren vanuit een XML bestand die op internet staat lukt wel, heb ik al goed kunnen gebruiken.

  • 0
Posted

Zonder antwoord te bieden op mogelijkheid internetbrowser zelf in beeld te krijgen binnen een containerveld van filemaker toch volgende opmerking (die jullie waarschijnlijk al te goed kennen.

Ik gebruik tegenwoordig dikwijls gewoon en URL adres in een tekstveld van filemaker (gewoon tussen andere tekst in) die ik laat beginnen met file:// dus bijvoorbeeld file://www.belgacom.be/abonnement : als ik nu dit adres selecteer (blauw) en rechtsklik, dan staat in menu: openen file://www.belgacom.be/abonnement ik klik hierop en verkenner gaat open met dit venster.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...