Jump to content
  • 0

Salarisadministratie in Filemaker?


Skidip

Question

Posted

Beste filemakerweters,

 

Is er mogelijk al een template of iets dergelijks om salarisverwerking in filemaker te doen? Dit is ten behoeve van een uitzend/detacheringsorganisatie.

 

Ik kan er op het net en hier in het forum niets over vinden.

 

Alvast dank,

 

Robert

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
Posted

Ik weet niet of er zo'n template bestaat maar ik kan het me nauwelijks voorstellen omdat de eisen aan een salarisadministratiesysteem sterk verschillen van bedrijf tot bedrijf.

 

Los daarvan heb ik zelf een broertje dood aan templates, daar leer je namelijk geen moer van. Uiteindelijk ben je dan een tijd bezig met een template zonder dat je dan eigenlijk begrijpt hoe sommige dingen werken. Maar goed, dat is mijn mening....

  • 0
Posted

Dr Flash ik kan mij goed vinden in jouw mening over templates, ik wil ook graag weten hoe het allemaal werkt en met elkaar verbonden is.

Enkel zou het mogelijk handig zijn als voorbeeld/gedachtegang van hoe dit op te zetten. En vooral ook de wetenschap van hoe wat er in zou moeten zitten.

 

Staat er salarisadministratie tussen de sjablonen, dat ga ik dan nog eens checken. Of dat is meer enkel die personeelsdossier template?

 

Robert

  • 0
Posted

Ik denk dat je er vanuit mag gaan dat er geen templates voor zijn omdat de salarisadm. zeer kan varieren per bedrijf, bedrijfstak en land. Ik ken wel een filemaker-ontwikkelaar (niet zelf) die met filemaker een salarisadm. heeft.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...