Jump to content
  • 0

Auto Plug-in update via FileMaker Server 5.5


Sanne

Question

Posted

Graag wil ik een bestandje posten wat ik heb gemaakt om uit te leggen hoe dat werkt: het automatisch laten updaten van de versie van geïnstalleerde plug-ins. Niet alleen kun je - via FileMaker Server 5.5 - er voor zorgen dat alle clients van de juiste versie van een plug-in worden voorzien, maar je kunt er ook voor zorgen dat alle clients die de plug-in nog niet geïnstalleerd hebben, van de plug-in worden voorzien.

 

Ik ben een grote fan van plug-ins!

 

Het bijgaand bestand is 3-talig: Nederlands, Engels en Duits. Voor onze Belgische vrienden: ik trakteer graag op grote feestmaaltijden in het Claris.net-café voor een Vlaams, Waalse of Franse vertaling!

1 answer to this question

Recommended Posts

  • 0
Posted

Graag had ik het bestand gepost. Maar volgens mij is dat niet mogelijk in het forum genaamd "Plugins".

 

Administrator: kunnen die rechten worden gewijzigd, of zal ik het bestand in Vraag-en-Antwoord posten? Dan verzin ik zelf wel een vraag, en zal dan als antwoord het bestandje posten ... LOL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...