Jump to content
  • 0

Probleem met portal en relaties


ultralooter

Question

Posted

Beste Clarify gebruikers,

 

In Filemaker 12 heb ik het volgende probleem: Ik heb de tabellen van mijn database als volgt aan elkaar gelinkt:

 

24o3v6b.png

 

Ik wil ik de lay-out van berekening een portaal met de volgende gegevens uit de patenttabel van producten. In de tabel berekeningen heb ik respectievelijk de volgende waarden voor naam en prijs: folie 1 en 66. Als ik dit probeer te maken, krijg ik het volgende:

 

xp7nuu.png

 

Ook heb ik het probleem dat ik het volgende (de tweede dus) veld binnen het portaal niet kan bereiken, waarom is dit en hoe los ik dit op?

 

Het eerste attribuut moet een keuzeveld zijn van de naam van het product, en het tweede veld hoeft alleen maar de bij behorende prijs te laten zien. Hoe doe ik dit? En om specifieker te zijn: Wat moet ik anders instellen bij de relaties of bij "waarden van" bij keuzestijl > keuzeveld?

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...