Jump to content
  • 0

icoontjes


walberg

Question

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
Posted

Je kunt ze rechtstreeks op de layout plaatsen. Een andere, meer flexibele oplossing is om ze in containervelden in een utility tabel op te slaan. Als je dan een set andere icoontjes wilt hoef je ze alleen maar te vervangen en zit je niet weer opnieuw met layout gepriegel.

  • 0
Posted

En als je deze icoontjes in globale velden stopt dan hoef je ook geen relaties te leggen naar ieder TO, die gebruikt wordt in een formulier.

 

Let wel op: Als je je gloable velden gaat vullen dat het bestand niet open staat in filemaker server. Bij het sluiten zijn anders alle velden weer leeg. Of algemener. Niet geopend via openen op afstand want dan ben je niet degene die het bestand host.

  • 0
Posted

ik gebruik liever geen globals om dingen in op te slaan precies om die reden. Gewone velden in een 1-record utility tabel (met een x-relatie naar de noodzakelijke TOs) geven je bovendien de mogelijkheid aan een admin persoon zonder developer toegang om dit soort dingen te wijzigen (bijvoorbeeld als je herhalende velden hebt, dan kun je m simpel laten kiezen voor serie 1, 2 of 3. )

Maar als je de voorzichtigheid in acht neemt, en weet wat je doet, kun je idd ook globals gebruiken, daar niet van.

  • 0
Posted

Helemaal mee eens!

 

Ik maak om die rede ook onderscheid tussen afbeeldingen, logo's e.d. die de klant moet kunnen aanpassen en puur layouttechnische zaken.

 

Zo is er weer een topic afgedekt :D geweldig forum!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...