burnie Geplaatst: 14 november 2010 Geplaatst: 14 november 2010 Hoi Ik zou graag een berekening maken van 2 resume velden die een totaal geven. (lopend totaal aan LT en lopende totaal LUC) Deze velden worden op een subresume getoond als ze gesorteerd zijn op afdelingsletter. van die 2 velden zou ik graag een deling maken en weergeven in mijn subresume gedeelte. Weet iemand onder jullie hou ik dit kan oplossen. Met dank Burnie Quote
0 IDGnet Geplaatst: 29 november 2010 Geplaatst: 29 november 2010 Burnie, Als je er nog niet uit bent; zie att. Zo werkt het. groet Floor, IDGnet subresumeberekening.fp7 Quote
Vraag
burnie
Hoi
Ik zou graag een berekening maken van 2 resume velden die een totaal geven. (lopend totaal aan LT en lopende totaal LUC)
Deze velden worden op een subresume getoond als ze gesorteerd zijn op afdelingsletter.
van die 2 velden zou ik graag een deling maken en weergeven in mijn subresume gedeelte.
Weet iemand onder jullie hou ik dit kan oplossen.
Met dank
Burnie
1 antwoord op deze vraag
Aanbevolen berichten
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.