Rob532 Geplaatst: 17 maart 2014 Geplaatst: 17 maart 2014 Goedenmiddag, In een layout voor klanten wil ik graag de postcode opnemen. Nu verschilt ons format voor de postcode met andere landen. Dus wil ik eerst het land laten invullen en aan de hand van die ingave moet er een invoervalidatie zijn voor de postcode. Hoe krijg ik dat voor elkaar. 1. De validatie voor bv nederland met 1111 AA, en de mogelijkheden voor andere landen. Ben benieuwd of dat kan. Alvast bedankt voor het meedenken Quote
0 Felix Geplaatst: 17 maart 2014 Geplaatst: 17 maart 2014 (aangepast) . 4 oktober 2015 aangepast door Gast Quote
0 yamas Geplaatst: 18 maart 2014 Geplaatst: 18 maart 2014 Rob, Henk Brendel heeft een mooie cf geschreven. Wellicht kun je daar op verder borduren. http://www.briandunning.com/cf/651 Groet, Yamas Quote
Vraag
Rob532
Goedenmiddag,
In een layout voor klanten wil ik graag de postcode opnemen. Nu verschilt ons format voor de postcode met andere landen.
Dus wil ik eerst het land laten invullen en aan de hand van die ingave moet er een invoervalidatie zijn voor de postcode.
Hoe krijg ik dat voor elkaar. 1. De validatie voor bv nederland met 1111 AA, en de mogelijkheden voor andere landen.
Ben benieuwd of dat kan.
Alvast bedankt voor het meedenken
2 antwoorden op deze vraag
Aanbevolen berichten
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.