Ga naar inhoud

Malmö café


Aanbevolen berichten

Geplaatst:

Beste Collega's,

De afgelopen Claris EngageU in Malmö blijkt hoe zeer de toekomst ons heeft bereikt.

Zoals dat Scandinavie betaamt hebben we onder het genot van toastjes zalm en 'Fika', dus koffie met iets lekkers, de ontwikkelingen mogen vernemen over onder andere AI, LLM en Odata, maar ook verhalen over het genereren van business en UI en UX.

De vooruitgang staat nooit stil. Toch zijn de donkere dagen rond kerst momenten om te geïnspireerd te beschouwen in goed gezelschap van collega's. Daarom organiseren we

maandag 16 december 2024 Malmö café,

een meetup in huiselijke sfeer.

We zorgen:
vanaf 17:30u voor een eenvoudige maaltijd, voldoende drank en
vanaf 19:30 een te delen scherm.

Dan is er gelegenheid voor een aantal leuke presentaties, we hebben wat achter de hand, voor het denkbeeldige geval dat niemand wat heeft. Ook plannen we de gewenste sessies in 2025.

Zie Meetup event

Geplaatst:

Hi Peter, ik was er tot mijn grote spijt niet bij in Malmö, en mijn Zweeds is ook nog steeds beroerd, - maar reikt de inhoud van deze sessie verder dan een gezamenlijke verwerking van jullie Zweedse belevenissen?

  • 2 weken later...
  • 2 weken later...
Geplaatst:

Het was weer een succes:

Menno van Beek (VBZS) presenteerde een verhaal over UBL facturatie (met daarin een pdf), en een tool om deze aan te maken vanuit FileMaker.

Jeroen Lutmers (Loggix) presenteerde zijn specifieke oplossing, ook om UBL aan te maken, maar dan als xml in een pdf/A-3.

Bart van Baren (Lesterius) besprak de ontwikkeling met boekhoudsoftware zoals Exact. Verder is het Peppol netwerk en het verschil tussen Nederland en België vergeleken.

Jeroen Lutmers gaf ook een demonstratie van het gebruik van fmBetterForms, als alternatief voor Claris Connect, om samen met FM een webapplicatie maken en daarbij volop via AI kunt putten uit templates en add-ons van elders.

Kaai Hanhart gaf een mooi impressie van verschillende sessies op de recente EngageU in Malmö.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Antwoord op deze discussie...

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...