EricJ Geplaatst: 19 oktober 2004 Geplaatst: 19 oktober 2004 In een inventaris dBase met computerspulletjes geef ik een zoekopdracht op een tekstveld. Het gezochte woord is "computer". FileMaker vind vervolgens keurig alle computers maar ook "computermuizen". Maw. het woord computer is een gedeelte van het woord computermuizen! Als ik echt alleen computers wil vinden, hoe ga ik dan het beste te werk?? Volgens mij komt hier misschien wel het begrip "omit" om de hoek kijken, maar daar begrijp ik helaas nog steeds niets van. Graag jullie hulp. EricJ Quote
0 Rony Rabijns Geplaatst: 20 oktober 2004 Geplaatst: 20 oktober 2004 zoeken op ==computer ipv computer omit wil zeggen : weglaten : laat alle records weg die voldoen aan dit criteria. Quote
Vraag
EricJ
In een inventaris dBase met computerspulletjes geef ik een zoekopdracht op een tekstveld. Het gezochte woord is "computer".
FileMaker vind vervolgens keurig alle computers maar ook "computermuizen".
Maw. het woord computer is een gedeelte van het woord computermuizen! Als ik echt alleen computers wil vinden, hoe ga ik dan het beste te werk??
Volgens mij komt hier misschien wel het begrip "omit" om de hoek kijken, maar daar begrijp ik helaas nog steeds niets van.
Graag jullie hulp.
EricJ
1 antwoord op deze vraag
Aanbevolen berichten
Doe mee aan dit gesprek
Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.