Jump to content
  • 0

Ga naar bepaald veld


rickel

Question

Posted

Is het mogelijk als er in een veld een keuze is gemaakt, dat bij het verlaten van dit veld een script in werking treedt die bepaalt welk volgend veld geactiveerd moet worden?

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
Posted

Dit werkt nog niet naar behoren. Als ik een bepaalde waarde selecteer, dan wordt de script uitgevoerd (zie ik via debugger) maar na commando 'Exit Script []' gaat de cursor netjes naar de volgende tabvolgorde en niet naar het gewenste veld? Hoe voorkom ik dit!

 

Script: Volgend veld

==================

If [Onderwerp = "Auto"]

Go to Field[select/perform; automerk]

Exit Script []

Else If [Onderwerp = "Brommer"]

Go to Field[select/perform; Brommermerk]

Exit Script []

Else If [Onderwerp = "Fiets"]

Go to Field[select/perform; Fietsmerk]

Exit Script []

Else

Go to next field []

End if

 

***** PS- Oplossing gevonden; moet geen Exit Script [] gebruiken maar Halt Script[]. Dan werkt het wel! Bedankt andries voor deze tip! Die kende ik nog niet!

  • 0
Posted

OnObjectExit is een pre trigger. dat wil zeggen dat het script loopt voor het de actie die het script triggerde uitvoert, in dit geval het verlaten van het veld door een tab of muisklik.

 

Je moet dit dus annuleren, anders voert hij de tab of muisklik uit en dat wil je niet, je wil namelijk naar een specifiek veld gaan een daar blijven. Het annuleren van een actie doe je door een Exit Script[false] of Exit Script[0] te doen.

 

Hier staat wat meer info: http://www.filemaker.com/help/html/script_trigg.38.6.html

 

Persoonlijk zou ik opteren voor de Exit Script[false] methode te gebruiken in plaats van de Halt Script. Als dit script door een ander script wordt aangeroepen heb je in het midden van je proces een halt script staan en staat alles stil :-).

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...