Jump to content
  • 0

Fouten bij importeren


Philip Van Landuyt

Question

Hallo,

 

Ik heb een oplossing bij een klant, waarbij ik regelmatig updates moet installeren. Dan maak ik mijn eigen development bestanden leeg, en importeer de data van de klant in de nieuwe versie. Tot nog toe lukte dat prima, maar de laatste keer kan ik 12 records niet importeren. (Zeie afbeelding van de melding). Ik heb de 12 records in kwestie geïsoleerd, maar zie daar niets mis mee. Ik heb verschillende bestandformaten geprobeerd (xlsx, Tab, Merge), maar steeds dezelfde melding.

Bestaat er ergens een log waarin ik meer info kan zien over wat er misgaat ?

 

Groetjes,

 

Philip Van Landuyt

screenshot_127.jpg.938ba6e88c295fbba4b9b6f67487c369.jpg

Link to comment

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
Het kan zijn dat de records worden overgeslagen doordat een veld dat uniek moet zijn anders dubbele waarden zou krijgen. Ook andere validaties kunnen er voor zorgen dat de records niet geïmporteerd worden. Het hoeft dus niet aan de records zelf te liggen, het kan ook het gevolg zijn van records die al zijn ingelezen.

 

Beste Felix,

 

Dat was inderdaad het probleem. Ik had op die 12 records een dubbele sleutel, en dat kan inderdaad niet. Maar het zou wel leuk zijn als we daar iets meer info over krijgen, in een log-file bijvoorbeeld.

 

Groetjes,

 

Philip Van Landuyt

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...