Ga naar inhoud
  • 0

Gebruik van Subresume


pjotter

Vraag

Geplaatst:

Ik heb een overzicht van pin betalingen die ik niet krijg zoals ik ze wil hebben :x Er is een veld waarin het bedrag wordt gezet wat er gepind is.

Ook een veld met het BKPR nummer van de pin bon. Nu wil ik dus een overzicht maken per BKPR nummer en wat er totaal onder dat nummer is binnen gekomen. Het overzicht werkt wel maar telt elke keer het bedrag op. Dus bij 010 is pinbedrag 62,54 en bij 015 is het 67 bij 015 komt echter te staan 129,54 (het totaal van 010+015) Ik wil juist alleen het totaal van het BKPR nummer hebben. Het pin bedrag is een lopend totaal. Waar zit de denk fout? :?:?

Afbeelding-2.gif.75180eb77caba2359978495f1d6d3b72.gif

6 antwoorden op deze vraag

Aanbevolen berichten

  • 0
Geplaatst:

Ik heb de layout van het voorbeeld even gemaakt als test, totaal pin mag er af die kan als totaal onderaan gezet worden. Ik heb al eea aangepast en krijg nu keurig per BKPR nummer de bedragen. (dus bv 2 x 024 met de 2 pin bedragen) ook de bedragen worden keurig opgeteld echter telkens dus bij het vorige veld. Ik wil juist als er 2 dezelfde BKPR nummers zijn de totalen van die twee samen hebben. Bij 024 heb ik eerst 29,35 en dan nog een van 15 euro, Totaal 44,35.

afbeelding.jpg.2f8d74d0ad137214a59b61baccd4e8b5.jpg

  • 0
Geplaatst:

Joris, de plaatjes zijn precies wat ik bedoel. Ik heb je bestandje gedownload en geopend met FM 7 en dan ziet het er iets anders uit. Maar uit het bestand kan ik de gegevens halen die ik nodig heb met de opmaak van de layout. Bedankt ik kreeg het niet voorelkaar en bleef maar telkens op hetzelfde uitkomen. :)

  • 0
Geplaatst:
Ik heb je bestandje gedownload en geopend met FM 7 en dan ziet het er iets anders uit.

Sorry. Ik had iets te drastisch gesnoeid in het opstartscript en er ook de 'sort' instructie uitgekegeld. :oops:

Na conversie naar FM7 is de juiste sorteervolgorde natuurlijk foetsie en zie je niks meer van die summaries.

In bijlage het bestand in FM7 met het volledige scriptje.

 

Veel groeten,

Joris

BKPR.zip

  • 0
Geplaatst:

Joris, Bedankt voor het aanpassen naar FM7. IK heb zelf echter al met de al gegeven informatie een oplossing gevonden die perfect werkt. Wel zitten er stukken in jou voorbeeld die ik nog ga gebruiken. :D

pin.jpg.b3ede93bb0dc5a90eef7a4aea7090a95.jpg

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt dit nu plaatsen en later registreren. Indien je reeds een account hebt, log dan nu in om het bericht te plaatsen met je account.

Gast
Beantwoord deze vraag...

×   Geplakt als verrijkte tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in

×
×
  • Nieuwe aanmaken...