Jump to content
  • 0

Planning


moriz

Question

Posted

Ik heb een opzetje gemaakt voor een Planning module, later toe te voegen aan mijn bestaande oplossing. Na dagen proberen krijg ik nog steeds het belangrijkste niet voor elkaar. Ik heb het gevoel dat ik mijn eigen denkfout gewoon niet meer zie en dat de oplossing vrij simpel zou moeten zijn. :(

 

Ik heb 3 tabellen:

1. MEDEWERKERS (met de accountnaam, een globale datum - vanwaaruit ik de gegevens wil weergeven)

2. TIJDEN (van 7:00 tot 19:00 uur in kwartieren - in de medewerkerslayout geplaatst als 1 portaaltje per kwartier, dus portaal rij 1, rij 2 etc)

3. PLANBLOK (met een begin- en eindtijd en één gekozen medewerker)

 

Wat ik nu wil is om in de daartoe bestemde layout een grafische weergave te hebben van de afspraken PER MEDEWERKER. Tot nu toe lukt het me alleen om de afspraken weer te geven voor alle medewerkers die op de gekozen globale datum één of meerdere planblokken heeft. Maar in dat geval zijn alle weergaven voor die medewerkers gelijk.

 

Iemand een idee hoe ik dit kan oplossen (zonder plugins)?

Planning.fp7.zip

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
Posted

Beste Moriz,

 

Nog geen tijd gehad om je files te bekijken, maar als je van alle medewerkers dezelfde gegevens ziet, dan zit er iets fout in je relaties.

Als je per medewerker een overzicht wilt zien moet er dus een relatie gelegd worden op medewerker.

 

Beetje spelen met je relaties levert soms verrassende resultaten op.

 

Succes.

  • 0
Posted

Beste Moriz,

 

Je relaties zittten inderdaad niet helemaal snor en bovendien heb je 't wat ingewikkelder gemaakt dan nodig, vandaar waarschijnlijk ook dat het niet storm loopt met reacties.

 

Ik vind die portalen naast elkaar buitengewoon origineel bedacht en voor de gebruiker het er ook sympathiek uit, maar 't kan eenvoudiger. Zeker als je in de toekomst meerdere afspraken per persoon per dag wilt kunnen maken is het handig het wat anders te organiseren.

 

Had je hier al gekeken: http://www.clarify.net/viewtopic.php?t=21&highlight=planning

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...