Jump to content
  • 0

printerswitch probleem met netwerkprinters


hezndepezn

Question

Posted

In FM 9.0 ga ik printerswitch 1.7 gebruiken om in een netwerkomgeving verschillende gebruikers (zowel PC als MacOSX) de mogelijkheid te bieden om eenvoudig via een eenvoudige druk op de knop op verschillende printers met de juist printerinstellingen op diverse formulieren en etiketten te printen.

Nu heb ik het bijgeleverde bestand "PrSw Capture-Restore for Windows.fp7" om het "capturen" en "restoren" van de juist printers en printerinstelling te demonstreren geprobeerd maar kom ik het volgende probleem tegen.

Netwerkprinters in windows worden niet door printerswitch herkend als ze in de printerlijst middels een pad aangegeven zijn (zo geeft windows ze aan). De door windows automatisch gegenereerde printers worden wel herkend. (bijvoorbeeld: "Automatisch DYMO LabelWriter 400 op plotserver")

Nu is er 1 printer die door windows niet automatisch gegenereerd wordt, hij staat wel in de printerlijst maar alleen als pad (\\printserver\printernaam)

Doe ik iets fout?

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
Posted

En als je nu via een netwerkscriptje de printer redirect naar lpt1:

 

Even uit mijn hoofd: net use lpt1: \\sharenaam\printer /persistent:yes

 

Misschien lost dat je probleem op.

  • 0
Posted

Misschien niet zozeer een FileMaker probleem, maar misschien een PSWT probleem of een combinatie van beiden.

Bij een tweetal klant een printer probleem gehad, waarbij de share naam bij de ene printer in hoofdletters stond, en bij de andere in kleine letters.

Naar de ene printer kon geprint worden, naar de andere lukte het niet, via de PSWT.

Alleen kon ik het niet consequent reproduceren bij andere klanten. Vandaar de vraag.

 

Je kan het probleem trouwens makkelijk omzeilen door de printers lokaal te installeren als IP-printer.

 

 

Koen

  • 0
Posted

Oke... Ik loop ook wel 'ns tegen vreemde zaken aan met PSWT. De klanten zijn nog algemener (grote diversiteit) dus altijd lastig te zeggen waarom het bij vrijwel iedereen wel lukt maar juist bij een paar niet.

 

Bedankt voor de tip!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...