Jump to content
  • 0

Date Picker… met weeknummers?


bigbadwolf

Question

Posted

Ik krijg regelmatig de vraag of ik een date picker kan maken / heb waar ook de weeknummers te zien zijn.

Nu heb ik dat wel vanuit een verleden met velden/objecten/knopjes in elkaar gezet en het werkt nog steeds, maar ik vraag me toch af of er niet gewoon een JavaScript data picker is waar dit ook allemaal in zit. Heb even gezocht op internet, maar daar kom je zoveel tegen dat je door de bomen het bos niet meer ziet. En die date pickers die ik tegenkom doen niet meer dan de standaard die we al bij een datumveld hebben staan.

Vraag is dus of iemand er eentje weet die te gebruiken is.

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
Posted
On 8/11/2022 at 3:08 PM, bigbadwolf said:

Vraag is dus of iemand er eentje weet die te gebruiken is.

Javascript is altijd leuk, maar toch alleen in een webviewer neem ik aan? Gewoon voor een Filemaker layout zou ik voor een 'good old repeating field' kiezen: een repeating field met 42 repetitions zodat je altijd een hele maand te zien krijgt, plus een repeating field met 6 reps. voor de weeknummers.  Maar het is vooral interessant als je er gelijk via conditional formatting extra informatie kunt weergeven: aantal afspraken, onderscheid vrije dagen enz enz.

  • 0
Posted
56 minutes ago, hans erik said:

maar toch alleen in een webviewer neem ik aan

Is inderdaad alleen voor de bühne om een datum te selecteren… heb er inmiddels al we een aantal langs zien komen, maar niet ééntje die ook weeknummers laat zien… helaas.

  • 0
Posted

Als het belangrijk is kun je ook een button maken die in FMP een card produceert met een 'old school date picker incl. weeknummers'. En die het resultaat weer terug injecteert in je Webviewer. Anders wordt het zweten met Javascript denk ik.

  • 0
Posted
On 9/8/2022 at 4:58 PM, hans erik said:

card produceert met een 'old school date picker incl. weeknummers

Dit heb ik wel, dus dat is de uitdaging niet. Klant wil dat niet (en het moet ook werken in WebDirect).

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...