Jump to content
  • 0

Connection with host was interrupted


AvD

Question

Posted

FM Server 5.5 - Clients 6v4

Deze boodschap verschijnt op twee OSX-machines als je een tijdje afwezig bent geweest, eventueel de screensaver hebt weggeklikt en een eerste button op een lay-out hebt aangeklikt.

How come?

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
Posted

Ik meen - maar sla me niet dood als het niet zo is - dat OS X er voor iets tussen zit.

Ik heb hetzelfde fenomeen vastgesteld bij een klant. Nadat daar alle toestellen geupdate waren naar OS X, heeft het probleem zich niet meer voorgedaan.

 

Mijn vermoeden : De server draait waarschijnlijk nog onder OS 9 ?

  • 0
Posted

Bedenk net nog iets : Ik had destijds hoofdzakelijk problemen op "wireless" toestellen. Is dat hier ook het geval ?

 

Misschien dat je ook eens moet kijken richting IP : worden de IP-adressen via DHCP verdeeld ? Draait er misschien meer dan 1 DHCP-server ?

  • 0
Posted

De twee trekpaarden kijken achterom.

Niks op de kar.

Aan de horizon 857 zwarte stippen, met daarin 1714 opengesperde oogjes.

Dzjieje!

  • 0
Posted

Had ook problemen met enkele pc's waar screensavers in de vorm van visbokalen, exotische soorten met gloek-gloek geluiden, schaars geklede inheemse, mij onbekende diva's.

 

Sinds ik een verbod heb opgelegd die bazaar te gebruiken, en ervoor zorg dat de HD niet uitgeschakeld wordt, geen probleem meer.

 

Alleen met FMDev 6 soms nog een MFC dll probleem.....

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...