Jump to content
  • 0

grafieken


pjotter

Question

Posted

Ik zie dat in FM 7 en 8 nu ook goed mogelijk is om grafieken te maken

(zie:http://www.clarify.net/viewtopic.php?t=2223&highlight=grafieken)

echter is het ook mogelijk om een grafiek te maken die afhankelijk is van 2 waardes? Dus van elke meting 10 gegevens die samen 1 lijn vormen? Bij de voorbeelden van http://www.briandunning.com/chartmaker/ staan wel lijn grafieken maar dat zijn geen combinaties. Ik heb nog geen bericht van die maker of dit mogelijk is.

grafiek.jpg.54ded330d11a8a0a56aecca3771cfd6e.jpg

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
Posted

Het zal dan toch een oplossing met excel worden denk ik. De laatste heeft wel de mogelijkheid maar kost voor de server versie 1200 euro. FM 8 server en 6 clients is ook 2500 + 6x 350 is wel erg duur op die manier. :(:( .

  • 0
Posted
Het zal dan toch een oplossing met excel worden denk ik. De laatste heeft wel de mogelijkheid maar kost voor de server versie 1200 euro. FM 8 server en 6 clients is ook 2500 + 6x 350 is wel erg duur op die manier. :(:( .

 

Inderdaad erg jammer, ben eigenlijk ook op zoek naar een soorgelijk iets. :cry:

  • 0
Posted

Koen (aka murtje) geeft op de FM conference in Lyon een sessie over de mogelijkheden van de web viewer in FileMaker 8.5 Grafieken horen daar ongetwijfeld bij.

 

Minstens één goede reden om te komen dus :lol:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...